Putras dienas svinības un konkurss ,,Atklāj putru kopā ar ,,HERKULESS”

 

  1. oktobrī visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā Putras diena. Arī šogad mūsu iestādes audzēkņi lielīja un slavināja putru – tā atzīmējot Starptautisko Putras dienu.

Pasākuma mērķis – izglītot bērnus par graudaugu labvēlīgo ietekmi uz veselību un organismu kopumā un putru kā vienu no veselīga uztura sastāvdaļām. Visas dienas garumā bērniem tika piedāvātas dažādas aktivitātes – bērniem bija iespēja uzzināt par graudaugu daudzveidību, to pielietojumu un nozīmi uzturā. Bērni varēja izpausties radoši, veidojot interesantus mākslas darbus par putru.

Mūsu iestāde piedalījās labdarības akcija, ko rīko “Herkuless”, “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīkls “Top! sociālā medija- HERKULESS “Facebook” lapā  no 1. līdz 25. oktobrim. Ikviens tika aicināts iesaistīties un iesūtīt savas mīļākās putras foto ar īsu aprakstu par sastāvdaļām un to, kādēļ tieši šī recepte viņam ir īpaša. Par katru iesūtīto bildi “Rīgas dzirnavnieks” ziedoja vienu kilogramu produkcijas labdarībai – pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai”. Uzvarētājs saņēma bagātīgu produktu grozu no “Herkuless” un 100 eiro dāvanu karti no kampaņas atbalstītājiem – veikalu tīkla “Top!”

Lai bērni augtu lieli un būtu stipri, no rītiem jāēd brokastis. Labākās brokastis ir putra. Ēdīsim putras un būsim stipri un veseli!

 

Informāciju sagatavoja: p.i.skolotāja Viktorija Teplova