,,Aprīlis- Olimpiskais mēnesis”

Latvijas Olimpiskā komiteja laika posmu no 2022.gada 23.marta līdz 23.aprīlim pasludināja par Olimpisko mēnesi. Godinot Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu ar devīzi ,,100 gadi# sportiņā!” , 22. aprīlis  tika  pasludināts par Olimpisko dienu.

Olimpiskās dienas programmā tika iekļauta Latvijas kopīga vingrošana ar vingrojumu kompleksiem, kuri ir paredzēti gan pašiem mazajiem  bērniem, gan arī pieaugušajiem.

Kopīgā vingrošanā aktīvi piedalījās  mūsu iestādes 5-6 g. un 6-7 g. audzēkņi kopā ar iestādes darbiniekiem.

Mazākie bērni arī mēģināja vingrot un mācījās kopā ar Lapsiņu sporta vingrinājumus.
Pēc tām notika sporta aktivitātes svaigā gaisā iestādes teritorijā ar trīs vecumgrupu audzēkņiem ( 4-5 g., 5-6 g., 6-7 g.)
Bērni sportoja dažādās veselības stacijās, piem. ,, Lekšana ar garās gumijas palīdzību”, ,, Florbols”, ,, Bumbiņas un tenisa raketes”, ,, Jautrais volejbols”, ,, Vingrošanas riņķi”, ,,  Logo un devīzes zīmēšana”,  ,,Veselības celiņš” u.c.
Nobeigumā visi dalībnieki saņēma ,,sertifikātu” par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2022 un  jaukas balvas-  sportiskās uzlīmes.

 

Pateicāmies mūsu Iestādes aktīvākiem ,,olimpiešiem” par pasākuma organizēšanu  un veselīga dzīvesveida popularizēšanu !

 

Informāciju sagatavoja: Daugavpils 10.pirmsskolas izglītības iestādes veselības veicinošas skolas koordinatore Ilona Andrejeva,fotokolāžas – vadītājas vietniece Ilona Andrejeva