5.oktobris-Pasaules Skolotāju diena. Akcija ,,PALDIES Skolotājam”

,,Visu, ko jūti, visu, ko redzi,
Visu, ko nolemts tev zināt,
paņem un iededz,
iededz par sveci,
lai citas var aizdedzināt…”     /J.Peters/

Oktobra sākums Daugavpils pilsētā pagāja ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes iniciatīvas atbalstu ,, Pasaki ,,PALDIES” Skolotājam”. Latvijā un pasaulē tiek atzīmēta Skolotāju diena.

Skolotāju diena Daugavpils pilsētā norisinājās 1.oktobrī Kultūras un sporta pilī ar grupas ,,Eolika” koncertu pasākuma 1.daļā un 2.daļā notika izvirzīto  pedagogu sveikšana.

Šajā mācību gadā Daugavpils 10.pirmsskolas izglītības iestādē uzsāka darbu jaunie pedagogi, apsveicam mūsu kolektīva pirmsskolas izglītības skolotāju Aļonu Guļāni ar augstskolas absolvēšanu un pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikācijas ieguvi.

Pirmo reizi mūsu iestādes jaunie pedagogi piedalījās pilsētas konkursā ,,Daugavpils Jaunais skolotājs”. Konkursa mērķis-noteikt izcilāko jauno skolotāju, iepazīstināt vietējo sabiedrību ar jauno skolotāju pieredzi, problēmām, paaugstināt skolotāja darba prestižu. Apsveicam jauno skolotāju Inesu Lazdāni ar izciliem rezultātiem konkursa norisē.

Nominācijā ,,Paldies, Skolotājs!” iestādes vadība un kolēģi pateica Inesai Lazdānei ,,PALDIES” par mūsdienīgu un radošu pieeju mācību un audzināšanas uzdevumu realizēšanā kompetenču pieejas satura īstenošanā. Par velmi katru dienu strādāt ar iedvesmu, smaidu, kapacitāti un atbildību. Par Iestādes atpazīstamības veicināšanu valstī un pilsētā.

Skolotāju diena Iestādē arī pagāja radoši un ar komandas darba palīdzību. Aktivitātē:,, ,,pasaki PALDIES savai kolēģei”, visi pedagogi saņēma personīgo ,,paldies” par paveikto darbu, kas veido lielāku gandarījumu par savu profesiju un tās svarīgumu.

 

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece Ilona Andrejeva