,,Superputra ciemos pie PASACIŅAS”

10.oktobrī Pasaule svin Starptautisko putras dienu!

9.oktobrī ,, Pasaciņas”  4-5 , 5-6 gadus veci bērni piedalījās Superputras lekcijā. Profesors Grauds prezentācijā stāstīja bērniem par  auzu pārslām, uzrādīja grauda uzbūvi, graudu nozīmi u.c. Sadarbībā ar www.rigas-dzirnavnieks.lv un HERKULESS iestādes audzēkņi piedalījās Superputras programmā 2020 un programmas konkursā ,,Meklējam superputras varoņus labiem darbiem!”

Nodarbības laikā ciemos atnāca pati Putra un kopā ar bērniem un skolotājiem aktīvi dejoja, dziedāja jautras dziesmas un rotaļājās.

Iestādes medmāsa un pavāri ,,Putras intervijā”  pastāstīja bērniem pasakainās putras recepti, kuru viņi degustēja brokastīs. Mazākie putras pētnieki rotaļājās ar dažādiem putraimiem un graudiem, mācījās pareizi turēt karoti un ēst garšīgu putriņu.

 

Putras nedēļa noslēdzās ar vecāku iesaistīšanās labdarības akcijā ,,Palīdzēsim Daugavpils dzīvnieku patversmei”. Akcija piedalījās 6. grupas             ( vecums 4-5 gadi) vecāki un audzēkņi, grupas skolotājas un vadītājas vietniece. Visi kopā ar bērniem un vecākiem mēs apmeklējām dzīvnieku patversmi un sagādājam patversmes iedzīvotājiem dzīvnieku barību.

Informāciju sagatavoja: p.i. skolotāja Gaļina Vinogradova