Konkurss,, ZIEMASSVĒTKI 2020/2021”

Turpinot aizsākto tradīciju veidot svētku noskaņu Daugavpils pilsētā, Daugavpils pilsētas dome izsludina Ziemassvētku noformējumu konkursu „ZIEMASSVĒTKI 2020/2021” ar devīzi Pasakainie Ziemassvētki!” un aicina piedalīties Ziemassvētku noformējuma veidošanā pilsētas izglītības iestādes, individuālos komersantus, kapitālsabiedrības, institūcijas, privātpersonas  u. c.

Arī Daugavpils pilsētas 10.pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs pievienojās  mūsu pilsētas svētku noskaņas radīšanā un izveidē. Tā ka mūsu iestādei  2020./21. mācību gads ir 45 gadu jubilejas gads un iestādes nosaukums skan kā ,,PASACIŅA”, mēs nevarējām palikt malā un nepiedalīties šajā radošajā konkursā. Viens no konkursa mērķiem bija otrreizējo materiālu izmantošana ēkas un teritorijas noformējumā, ka arī pasakaino sižetu elementu iekļaušana noformējuma kompozīcijā. Iestādes apmeklētāji un garāmgājēji, mūsu  audzēkņi un viņu vecāki varēja satikties ar Salavecīti, Sniegbaltīti, Sniega karalieni, Rūķīšu ģimeni, Sniegavīru un citiem pasaku personāžiem. Skatoties uz  logiem , atcerējamies  pasakas ,,Sniega karaliene”  balto sniegpārsliņu puteni un ceļojumu viņas valstībā …Baltas kupenas, lielās sniegpārslas  un svētku eglītes rotāja iestādes teritoriju, virteņu liesmiņas apgaismoja katru ēkas stūrīti un radīja brīnuma sajūtu…

20.janvārī tika pasludināti konkursa rezultāti. Kategorijā ,,Pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu noformējums” mūsu iestādei tika piešķirta veicināšanas balva 30 EUR vērtībā un Daugavpils pilsētas domes  pateicības raksts ,,Par ieguldījumu Daugavpils pilsētvides veidošanā, piedaloties Ziemassvētku noformējuma konkursā ,,Ziemassvētki 2020/2021”.

Pateicamies  audzēkņu vecākiem, iestādes darbiniekiem un administrācijai par atsaucību un atbalstu, līdzdalību un palīdzību noformējuma konkursa sagatavošanas posmā.

“Tik maz var izdarīt vienatnē; tik daudz var izdarīt kopā. “ – Helēna Kellere

 

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece I.Andrejeva