Izlaidums ,,Tici droši- labi ies, ja vien čakli mācīsies!”

Mana zeme ir taureņa spārns – krāsaina,

Mana zeme ir pasaka neizlasīta – noslēpumaina,

Mana zeme ir bērni šūpolēs – priecīgi.

Mana zeme ir pļava vasarā – raiba.

Mana zeme ir debess virs galvas , saule, zvaigznes un rasa.

Mana zeme ir laimīga zeme, kur katram bērnam dzīvot ir ļauts.

                                                                                                                      /Maija Laukmane/

Ir izskanējis vēl viens mācību gads… atkal klāt ir maijs.

21.maija, ceriņu un maijpuķīšu smaržās ieskauti, ,,Pasaciņas” 5. grupas absolventi kopā ar  skolotājām un tuvākiem cilvēkiem svinēja izlaidumu.

Krāšņi izrotātā zāle, kuru iekārtoja vecāki, caur dziesmām, dejām un citiem priekšnesumiem tika pastāstīts, ka bērni vēlas doties uz skolu.

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī izlaiduma svinības norisinājās bez vecāku klātbūtnes , taču šie svētki bija ne mazāk nozīmīgi audzēkņiem un pirmsskolai, bērni ar pedagogiem gatavojas svētkiem un svinēja tos kopā.

Izlaidums pirmsskolā ir pirmais pieturas punkts bērnu dzīvē, viens ceļa pagrieziens, kurš ved tālāk uz skolu. Taču pirms tam ir mazliet jāpiestāj un jāatskatās atpakaļ uz šī ceļa sākumu. Sākumu, kad bērni vēl bija pavisam mazi un šo laiku neatceras. Bērnus mācīja pirmās saskarsmes prasmes vienam ar otru, pirmās patstāvības prasmes. Bija cēlieni un kritieni, pirmie puni un zilumi, bailes no visa jaunā un prieks par spēju pārvarēt sevi un savu nedrošību.

Šodien mūsu audzēkņi ir pašpārliecināti un zinātkāri bērni, kas daudz zina un prot!

Uzsākot jaunu dzīves posmu vēlam viņiem , lai katra diena slēpj sevī iespējas, pārsteigumus un jautājumus, kurus ierodas atklāt, izzināt un izmantot ikdienā!

 

Informāciju sagatavoja: p.i.skolotāja Aleksandra Vinogradova