,,Dzīvojiet veselīgi!”

12.martā ,,Pasaciņas ” audzēkņiem  un iestādes  darbiniekiem tika organizētas izglītojošās  interaktīvas nodarbības par ,,Veselīgo dzīvesveidu”  projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros un sadarbībā ar SIA ,,OnPlate” speciālistiem. Nodarbībā aktīvi iesaistījās 3. grupas ( vecums 4-5 gadi), 4.grupas ( vecums 5-6 gadi) ,5.grupas( vecums 6-7 gadi) audzēkņi un iestādes darbinieki.

Februārī 2020.gadā Daugavpils pilsētas 10.pirmsskolas izglītības iestādei piešķirts statuss- VESELĪBAS VEICINOŠA SKOLA un iestāde pievienota Nacionālajam veicinošo skolu tīklamNVVST. Tāpēc tik svarīgi sniegt  mūsu bērniem un pieaugušajiem veselīga dzīvesveida praktisko pieredzi .

Nodarbības mērķis– mudināt bērnus rūpēties par savu fizisko un garīgo veselību. Nodarbības laikā bērni paši  maksimāli iesaistās dažādās aktivitātēs:  ,,fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs un personīga higiēna” tematos un to nozīmi ikdienas dzīvē un slimību profilaksē.

Iestādes darbinieki noklausījās lekciju ,,Par lieko svaru, veselīga uztura šķīvi”,  noskatījās prezentācijas materiālus, notestēja savu ķermeņa masu un saņēma speciālista rekomendācijas , kā pareizi sastādīt  savu dienas ēdienkarti.

Pateicāmies SIA ,,OnPlate” atsaucīgajiem speciālistiem par lietderīgi un veselīgi pavadīto  kopā būšanas laiku.

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece Ilona Andrejeva